west hall

Житловий комплекс

ua

west hall

Головна

\

Про нас

Про нас

м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 17а Трест Реконструкції та Розвитку створений в 1988 році – це багатопрофільна компанія, що здійснює всі види будівництва та реконструкції будь-яких типів будівель та споруд цивільного та промислового призначення. Для здійснення комплексу робіт від відводу земельних ділянок до здачі об’єктів «під ключ» Трест

Реконструкції та Розвитку має повний комплект дозвільної документації та відповідних ліцензій. За 32 роки своєї діяльності Трестом Реконструкції та Розвитку зведено та відновлено більше 800 об’єктів різної складності. Трест Реконструкції та Розвитку – це поєднання досвіду, команди професіоналів і сучасних технологій!

Забудовник

ТОВ «Проектно-будівельна компанія «Трест Реконструкції та Розвитку»

м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 17а Трест Реконструкції та Розвитку створений в 1988 році – це багатопрофільна компанія, що здійснює всі види будівництва та реконструкції будь-яких типів будівель та споруд цивільного та промислового призначення. Для здійснення комплексу робіт від відводу земельних ділянок до здачі об’єктів «під ключ» Трест Реконструкції та Розвитку має повний комплект дозвільної документації та відповідних ліцензій. За 32 роки своєї діяльності Трестом Реконструкції та Розвитку зведено та відновлено більше 800 об’єктів різної складності. Трест Реконструкції та Розвитку – це поєднання досвіду, команди професіоналів і сучасних технологій!